Sistem Nasil Çalışır

SEVKİYAT

Paket yola çıktı !

PAKET EKLEME

Gelen paketi bizlere bildirin.

EK HİZMETLER

İstediğiniz ek hizmetleri seçin.

ÖDEME

Ödeme işlemini tamamlayın.

Sistem nasıl çalışır ?

Üye olduğunuzda size özel hazırlanan adrese ürün veya ürünlerinizi kargolamanız yapmanız gereken ilk adımdır. Ürünlerinizi tarafımıza kargolarken adresinizi sonunda yer alan PS numaranızı eklemeyi unutmayın.

Gelen paketin hangi takip numarası ile geldiğini bize bildirmek ikinci ve hız kazandıran bir adımdır. Depomuzda gelen paketlerin kabulü barkod okuyucularla yapılmaktadır bu sebeple paketin barkodu okutulduğunda kime ait olduğunu bilmemiz için en önemli adımdır. Peki paketi bizlere bildirmezseniz ne olur ? Ürünleriniz kaybolmaz ama PS numarasından paketin kime ait olduğu bulunur ve sistem tarafından sms ve email gönderilir. lakin ürün içeriğine dair bir bilgi olmadığı için gelen ürünün ne olduğunu bilemezseniz talep edeceğiniz fotoğraf talepleri ücretlidir. Bunların yaşanmaması adına paketlerin bize gelirken bildirilmesini öneriyoruz.

Kargolama veya Dropshipping yapanların talepleri doğrultusunda paketler açılarak , kontrolleri sağlanıyor veya yeniden paketleme gibi işlemlerden geçiyor paketiniz. Sadece bunlarlada kalmayıp istediğiniz her türlü ek hizmet uygulanmaktadır ve paketiniz sevkiyata hazır hale getirilmektedir.

Gerekli işlemler yapıldı , talepleriniz yerine getirildi mi ? Şimdiki adım ürünü gideceği adrese kargolamak. Kişiye gidecek ise alıcı adresini sistem üzerinden bizlere bildirebilirsiniz. Eğer paket Amazon’a gidecek ise Amazon tarafından sizlere verilen paket etiketlerini bize ulaştırdığınızda ürünlerinizde Amazona doğru aynı gün yola çıkacaktır.