Kargolama

Kargo Hizmetleri

 • Uluslararası kargolama
 • Amerika içerisinde kargolama
 • Amerika’dan alışveriş
 • Destekli satın alma

SSS

 • 1 Kargolama ücretleri nelerdir ?

  Standart üyeler için kargolama hizmet ücreti 3$ dır. Ayrıca kargo ücreti verilmektedir. Ücret hesaplamak için ana sayfada yer alan hesaplayıcıyı kullanabilirsiniz.

 • 2 Amerika veya yurt dışı kargo ücreti 3$ mı ?

  Hayır, kargo ücreti 3$ değildir. Kargo ücretinden hariç ekstra alınan ücret 3$dır. Premium üyeler bu ücreti vermemektedir.

 • 3 Ürünler gümrüğe takılabilir mi ?

  Evet , takılabilir bunun önüne geçmek isteyen müşterilerimiz için 2 çeşit opsiyon sunuyoruz. Birinci olarak DAP teslimatı, gümrük vergileri ödenmemiş olarak ürünün kargolanması’dır. Bu en uygun kargolama şeklidir.
  İkinicisi ise , DDP teslimatıdır. Bu teslim şeklinde ürünler gümrükte takılsa bile vergiler tarafımızca ödenmektedir ve direk alıcıya teslim edilmektedir. DAP veya DDP olarak kargo hesaplamak için Ana Sayfa’da yer alan hesapalam tablomuzu kullanabilirsiniz.

 • 4 Ürünleri farklı bir siteden aldım o siteye ait bir etiket veya kutu ilemi kargoluyorsunuz ?

  Eğer sizden paket küçültme , değiştirme veya yeniden paketleme talebi gelmez ise evet kutuyu hiç açmadan kargoluyoruz.

İletişim Bilgileri

Image

Online satış yapan müşterilerimizin ürünlerini ülke fark etmeksizin Amerika’daki depomuzdan dünyanın her yerine rekabet edilemez fiyatlar ile kargoluyoruz.

Prepshipping, uluslararası gönderimlerinde DHL ve Fedex ile Amerika içerisinde ise Fedex ve USPS ile çalışarak indirimlerinden müşterilerinin faydalanmasını sağlamaktadır. Georgia eyaletindeki 30.000 sqft büyüklüğe sahip depomuz ile müşterilerinize express kargolama hizmetleri sunmaktayız.

Ayrıca, online satış denince akla ilk gelen satış yöntemlerden birisi de Dropshipping’dir. Düşük sermayelerle başlayıp kısa sürede yüksek kazançlar elde edebileceğiniz bu yöntemin de tabi ki kendine ait bir takım olumsuzlukları vardır. Bunlardan bazıları sattığınız ürünün sattığınız ülkeye gönderimi olmaması, ürünün kutu ve kargo etiketinin değiştirilememesi, kargo ücretinin çok yüksek çıkması ve gönderim süresinin çok uzun olmasıdır. Bu gibi durumlarda aracı bir kargo ya da depolama şirketine ihtiyaç duyulmaktadır. Prepshipping bu ihtiyacı kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlarla karşılamak amacıyla sizlere hizmet vermektedir.

Prepshipping sayesinde istediğiniz ürünün gönderimini istediğiniz ülkeye 1-4 gün anlaşmalı kargomuz ile uygun fiyatlara sağlayabilirsiniz. Geniş ve özelleştirilebilir ek hizmetlerimiz sayesinde paketiniz için gerekli tüm işlemleri yaptırabilir, uygun fiyatlarımızdan yararlanırken, kargo süresinden de tasarruf edip müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz. Üstelik bununla da kalmayıp sattığınız ülkeye gönderimi olmayan ürünleri de listeleyerek rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemize Prepshipping’e üye olmak. Dilerseniz üyeliğinizi Gold veya Premium’a yükselterek ek hizmetlerimizden yarı ücretli veya ücretsiz yararlanabilirsiniz.