Gönderici Posta Kodu

Alıcı Posta Kodu

Ürün Adeti

Image
Hakkımızda

Neden Prepshipping ?

Prepshipping LLC 2019 yılı Kasım ayında Amerika’da Georgia eyaletinde faaliyete girmiştir. Her ne kadar yeni bir şirket olarak gözükse de yılların vermiş olduğu fiziksel ve online ticaret tecrübesi ile rakiplerinden daha çok ilgi görmektedir. Çünkü pazarın ve müşterinin neye ihtiyacı olduğunu çok iyi bilmektedir. Buna bağlı olarak tamamen otomasyon ve yazılım sistemleri kullanmaktadır. Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde müşterilerimize en iyi deneyimi yaşatmak için çalışıyoruz. Verdiğimiz bu kaliteli hizmetler ile kısa süre içerisinde yüzlerce müşteriye ulaşmış bulunmaktayız.

Detay
Prepshipping Ayrıcalıklar Dünyası

Popüler Hizmetlerimiz nelerdir ?

Depolama

Amerika’nın Georgia eyaletinde bulunan 30.000 SQFT kapalı alana sahip olan depomuz ile kısa ve uzun vadeli depolama hizmeti sunmaktayız.


Uluslararası Kargolama

Uluslararası kargo gönderimlerinizde anlaşmalı olduğumuz DHL ve FEDEX ile sizlere en hızlı , en uygun kargolama hizmetlerini sunuyoruz.

Amerika içi kargolama

Anlaşmalı olduğumuz Fedex, UPS ve USPS kargo şirketleri ile Amerika içerisinde sizlere en rekabetçi fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunuyoruz.


E-Ticaret Çözümleri

Amazon , Ebay , Etsy , Wayfair ve Zulily gibi pazar yerlerinde satış destek ve lojistik hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız.Prepshipping LLC

Depolama & Kargolama & E-Ticaret Çözümleri

Hizmetlerimiz Nelerdir ?

Amerika’nın Georgia eyaletinde bulunan 30.000 SQFT kapalı alana sahip olan depomuz, ürünlerinizi başta Amerika içi olmak üzere, dünyanın dört bir yanına gönderebilmeniz amacı ile kurulmuştur. Depomuz Georgia eyaletinin en işlek ve kavşak noktası olan Atlanta şehrinde yani eyaletin merkezinde faaliyet göstermektedir. Depomuzun bu eyalette ve bu şehirde olmasında Hartsfield-Jackson Atlanta Uluslararası Havalimanı ya da kısaca Atlanta Havalimanı’nın Kuzey Amerika ülkelerinden Amerika Birleşik Devletleri’nin ve aynı zamanda da dünyanın en yoğun hava trafiğine sahip havalimanı olması gerekçesi etkin rol oynamaktadır. Havalimanının en önemli etkisi kargo ve lojistik şirketlerinin merkezlerini bu çevrede toplamasıdır. Bu sayede işlemlerinizin hızlı, kaliteli ve güvenilir bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz

Daha Fazlası...

Online satış yapan müşterilerimizin ürünlerini ülke fark etmeksizin Amerika’daki depomuzdan dünyanın her yerine rekabet edilemez fiyatlar ile kargoluyoruz. Online satış denince akla ilk gelen satış yöntemlerden birisi de Dropshipping’dir. Düşük sermayelerle başlayıp kısa sürede yüksek kazançlar elde edebileceğiniz bu yöntemin de tabi ki kendine ait bir takım olumsuzlukları vardır. Bunlardan bazıları sattığınız ürünün sattığınız ülkeye gönderimi olmaması, ürünün kutu ve kargo etiketinin değiştirilememesi, kargo ücretinin çok yüksek çıkması ve gönderim süresinin çok uzun olmasıdır. Bu gibi durumlarda aracı bir kargo ya da depolama şirketine ihtiyaç duyulmaktadır. Prepshipping bu ihtiyacı kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlarla karşılamak amacıyla sizlere hizmet vermektedir.

Daha Fazlası...

Amazon, Ebay , Etsy , Wayfair , Zulily gibi Online satış platformlarında satış yapan müşterilerimizin ürünlerinin depolanması ve siparişler doğrultusunda , ürünlerin paketlenmesi , birleştirilmesi ve kargolanması gibi hizmetlerin tarafımızca en hızlı ve en ekonomik Amerika içerisinde sevkiyatının yapılmasını sağlamaktayız. Ayrıca şirketimiz Tüm e-ticaret platformlarını bir çatı altında toplayacak bir entegrasyon sistemi üzerinde çalışmaktadır. Çok yakında tüm pazar yerlerindeki satışlarınızın sevkiyatları tamamen otomasyona bağlanacaktır.

Daha Fazlası...

Private label veya Arbitrage satış yöntemi, e-ticarette dünya devi olan Amazon.com’da en çok kazandıran satış yöntemlerinden biridir. Bu satış yöntemi, satmak istediğiniz ürünleri Amazon’un depolarına göndererek gerçekleştirilmektedir. Sattığınız ürünlerin kendi ürettiğiniz ürünler olma zorunluluğu yoktur. Yapmanız gerekenler satmak istediğiniz ürünün satış yetkisine sahip olup Amazon’un deposuna göndermektir. Amazon ürününüzü satıp gönderimini sağlıyor ve tüm operasyonu sizin yerinize yürütüyor.

Prepshipping, Amazon FBA satıcıları için gerekli tüm hizmetleri tek başına sağlayıp kaliteli ve hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. Ürünleri hiç görmeden online bir şekilde satın alabilir, depomuza gönderebilirsiniz. Prepshipping ürünlerin kalite kontrolü, ürün sayımı, Fnsku etiketleme ve kargolama işlemlerini sizlere en hızlı ve uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Daha Fazlası...

00

Ürün Teslimatı

00

Ülkeye Kargolama

00 +

Memnun Müşteri

00

Paket / Palet Teslimatı

HİZMETLERİMİZ

EN ÇOK TERCİH EDİLEN HİZMETLERİMİZ NELERDİR ?

Return Adres Hizmeti

Amazon, Etsy, Wayfair ve Ebay satıcıları ürünlerini Amerika içerisinde sattığında genellikle iade kabulleri ve tekrar paketlenerek satışı için bir depoya ihtiyaç duyarlar. Prepshipping tüm bu hizmetleri sağlamaktadır.

Küçültme & Birleştirme Hizmeti

Dropshipping Satıcılarının en çok tercih ettiği hizmettir. Çünkü çoğu ürün, ilk satıcı ya da Amazon tarafından, ebatından büyük kutularla gönderilmektedir. Bu yüzden kargo fiyatları artarak satıcıların karını azaltıyor veya satıcılara zarar ettiriyor. Bu hizmetimiz sayesinde satıcılar ekstra %40 oranında kar edebilmektedir.

Depolama

Amazon FBA, Wayfair ve Zulily satıcılarının en çok ihtiyaç duyduğu hizmettir. Kısa ve uzun vadeli depolama imkanı sunarak satıcıların müşteri ya da iş ortakları arasındaki köprü görevini üstlenmekteyiz.

Bu hizmetlerimizle alakalı fiyatlarımıza göz atmak için fiyatlarımız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Amerika’daki Çözüm Ortağınız

Müşterilerimizin her türlü lojistik ihtiyaçlarına Amerika’dan karşılık vererek , zamanında , hızlı hizmet garantisi veriyoruz.

E-Ticaret’te yalnız değilsiniz !

Hızlı Teslimat

Teslimat Garantisi

Takip Numarası

Kolay Ödeme Yöntemleri

7/24 Destek

Güvenli Depolama

Müşteri yorumları

Müşterilerimiz Prep Shipping hakkında ne düşünüyorlar ?