Fba/Arbitraj

FNSKU Hizmetleri

  • FNSKU Etiketleme
  • Kargo planı oluşturma
  • Kargolama

SSS

İletişim Bilgileri

Image

FBA/Arbitrage satış yöntemi, e-ticarette dünya devi olan Amazon.com’da en çok kazandıran satış yöntemlerinden biri olarak bilinmekte. Bu satış yöntemi satmak istediğiniz ürünleri Amazon’un depolarına göndererek gerçekleştirilir. Sattığınız ürünlerin kendi ürettiğiniz ürünler olma zorunluluğu yoktur. Yapmanız gerekenler satmak istediğiniz ürünün satış yetkisine sahip olup Amazon’un deposuna göndermektir. Amazon ürününüzü satıp gönderimini sağlıyor. Peki ürünleri Amazon’a nasıl göndereceğim?

Prepshipping Amazon FBA ve Arbitrage satıcıları için gerekli tüm hizmetleri tek başına sağlayıp kaliteli ve hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. Ürünleri hiç görmeden online bir şekilde satın alabilir, depomuza gönderebilirsiniz. Prepshipping tüm süreci sizlerle ortak çalışma yürüterek tamamlayacaktır.

Peki bu süreçler hangi aşamalardan oluşmaktadır?

  • Ürünlerinizin depomuza kabulü


  • Ürün etiketleme işlemlerinin tamamlanması


  • Ürünlerin talebinize göre kutulanması ve kargo etiketlemesi


  • Paketlerinizin Amazon’un deposuna gönderilmesi

İşlemleriniz uygulanırken gözünüz arkada kalmadan satışlarınızı artırmak için çalışmalara devam edebilir ya da arta kalan zamanı kendinize ayırabilirsiniz. Çünkü Prepshipping Fba/Arbitrage alanında uzmanlaşmış kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir. Tüm bu hizmetlere ek olarak VİP hizmet diyebileceğimiz Kullanıcı İzni (User Permission) sistemi ile de sizlere hizmet vermekteyiz. Bu hizmetimizle siz değerli müşterilerimizin, depolama-etiketleme-kargolama işlemleriyle zaman kaybetmemesini hedeflemekteyiz. Satış mağazanızdan Prepshipping’e vereceğiniz Kullanıcı İzni (User Permission) sayesinde bizlere sadece işlem yapılacak ürünün Asin numarasını vererek FBA/Arbitrage işlemlerinizin uzman kadromuz sayesinde eksiksiz ve zaman kaybetmeden yapılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik sadece 10$ karşılığında. Detaylar için tıklayınız. User Permission Nasıl Verilir?